EG-2101CA 250.0000M-PCHL3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EG-2101CA 250.0000M-PCHL3
  • Производитель
    EPSON Electronics
  • Описание
    EPSON Electronics EG-2101CA 250.0000M-PCHL3 Current - Supply (max): 60mA Frequency: 250MHz Frequency Stability: ?±100ppm Height: 0.047" (1.20mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: SMD 7.00mm x 5.00mm Series: EG-2101CA Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Supply Current: 60mA Supply Voltage: 3.3V Type: SAW Other Names: SE3615TR